Oferta
tel. +48 12 261 38 38, e-mail: najem@donimirski.com

Centrum Badawcze ABB

Korporacyjne Centrum Badawcze ABB w Krakowie – jedno z najlepszych na świecie

Firma ABB od lat znajduje się w czołówce najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. Świadczy o tym choćby liczba patentów krajowych, jakie spółka uzyskała na przestrzeni ostatnich kilku lat czy liczne prestiżowe nagrody przyznane w dziedzinie technologii. Decydującą rolę w tym przypadku odgrywa Korporacyjne Centrum Badawcze (CRC) ABB w Krakowie.

Jednym z głównych założeń grupy ABB jest rozwój technologii. Realizując tę strategię utworzono w ABB Organizację Badawczą skupiającą 7 Centrów Badawczych na świecie. Założone w 1997 roku Korporacyjne Centrum Badawcze ABB w Krakowie stanowi istotną bazę merytoryczną tej organizacji.

Doświadczony zespół pracowników Centrum cechuje interdyscyplinarność – tworzy na potrzeby Grupy ABB technologie, które przyczyniają się do optymalizacji produkcji, zwiększenia wydajności, obniżenia kosztów wytwarzania, czy też rozwoju „ekologicznej” energetyki w wielu zakątkach świata. To w ABB w Krakowie opracowano produkty zwiększające niezawodność i efektywność instalacji oraz dające realne oszczędności użytkownikom.

Ta zlokalizowana w centrum miasta jednostka badawczo-naukowa od lat przyciąga wybitnych naukowców i najlepszych studentów, angażuje się w projekty społeczne, organizuje konkursy, współpracuje z uczelniami i władzami samorządowymi, stając się tym samym istotnym ośrodkiem badawczo-naukowym w skali kraju.

shares
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Google PlusVisit Us On Twitter