Oferta
tel. +48 12 261 38 38, e-mail: najem@donimirski.com

Wynajem biur

. . .

Pałac Pugetów to prestiżowe centrum biurowe z komercyjnym parkingiem, położone w ścisłym centrum Krakowa.

Obiekt ten znajduje się w odległości, około 600 metrów od dworca PKP i PKS, do portu lotniczego w Balicach należy pokonać dystans 10 km, a jedyne 400 m dzieli pałac od płyty Rynku Głównego.

Lokalizacja ta pozwala na swobodne korzystanie z komunikacji miejskiej zarówno autobusowej jak i tramwajowej, umożliwia również dogodny dojazd własnym pojazdem.

Pałac Pugetów wraz z Oficyną liczy obecnie 7 tyś. m² powierzchni biurowej.

Oba budynki wyposażone są w nowoczesne windy.

Wykończenie lokali biurowych jest w najwyższym standardzie. Układ dostępnych pomieszczeń sprawia, że istnieje możliwość wynajęcia zarówno małych pokoi biurowych, jak i biur o dużej powierzchni.

Pałac Pugetów jest obiektem o zabytkowej architekturze, wysokość sufitów dochodzi do 4 metrów, w wyniku czego pomieszczenia są bardzo przestronne.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom najemcy pomieszczenia biurowe są adaptowane według jego indywidualnych potrzeb. Istnieje możliwość aranżacji wnętrz, łączenie lub dzielenie pomieszczeń, dostawianie ścianek działowych, obniżanie sufitów, itp.

Oferowane lokale spełniają wszystkie niezbędne warunki prawne związane z bezpieczeństwem, higieną pracy oraz ochroną przeciwpożarową.

Budynki utrzymane są w bardzo dobrym stanie technicznym

Obiekt dozorowany jest przez pracowników ochrony 24 godziny na dobę oraz monitorowany systemem kamer telewizji cyfrowej. Firmy rezydujące w Pałacu Pugetów mogą korzystać z codziennego serwisu sprzątającego oraz obsługi profesjonalnych konserwatorów.

Pałac Pugetów posiada, czynny całą dobę parking strzeżony, mogący pomieścić aż 130 samochodów osobowych. Parking jest chroniony przez doświadczonych pracowników, a także firmę ochroniarską.

Do kompleksu pałacowego należy Hotel Pugetów. Hotel ma przytulne i eleganckie wnętrze, łączy tradycję z nowoczesnością. Wszystkie pokoje w Hotelu są klimatyzowane, posiadają telewizję kablową oraz szybkie łącza internetowe. Wysoko wykwalifikowany personel pozwala gościom odczuć prawdziwą polską gościnność.

Na terenie posesji znajduje się włoska restauracja Il Calzone – skrawek Włoch w sercu Krakowa – gdzie można poczuć gorącą atmosferę i odrobinę śródziemnomorskiego luzu, a przede wszystkim skosztować przysmaków z różnych zakątków słonecznej Italii.

shares
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Google PlusVisit Us On Twitter